RTV794

RTV794 Lokale omroep Heerde en Epe

advertentie
Geschreven door Anton van Noorel
2-01-2025 11:26


Walking football bij SEH gaat door in 2025!
Foto: Walking football bij SEH gaat door in 2025!
Deelnemers van de eerste open training Walking football bij SEH, begin december 2024.
HEERDE - Op dinsdag 14 januari 2025 vindt bij voetbalvereniging SEH uit Heerde de eerste walking football training van het nieuwe jaar plaats! Dit is een vervolg op de drie trainingen die in de maand december 2024 zijn gehouden.

Ook in 2025 staan de trainingen open voor iedereen die kennis wil maken met walking football. Dus mannen en vrouwen, leden van SEH, maar zeker ook niet-leden zijn van harte welkom. In principe is het een sport voor mensen in de leeftijd 50+, maar dat is geen harde grens. De trainingen vinden plaats op het kunstgras van sportpark ‘De Eeuwlanden’, dus sportschoenen zijn prima.

Het programma is vanaf dinsdag 14 januari als volgt: de start is rond half tien met een inloop en een kopje koffie/thee. Tussen circa tien en elf uur vindt het sportieve deel op het veld plaats. Na afloop is er gelegenheid om te douchen en is er een afsluiting in de kantine.

Ben je geïnteresseerd? Kom dan op 14 januari, of een willekeurige dinsdag daarna, naar SEH. Het adres is Veldkampseweg 2 in Heerde! Als je meer informatie wilt, kun je mailen naar penningmeester@vvseh.nl.


walking football  SEH  Heerde 
Heerde  Sport 

 
  • RTV794 TV
  • RTV794 Live Radio
advertentie