17-10-2024 7:49
Mijlpaal voor SEH: helemaal afgekoppeld van gas

In de afgelopen jaren heeft de vereniging hard gewerkt aan het realiseren van een gasloze accommodatie. Dit houdt in dat alle installaties die voorheen afhankelijk waren van aardgas, zijn vervangen door duurzame alternatieven. Zo wordt de verwarming van de kleedkamers en kantine nu verzorgd door een pellet-kachel die enkele jaren geleden is geïnstalleerd. Ook bij de vernieuwing van de keuken 1,5 jaar geleden is er geen apparatuur meer aangeschaft die afhankelijk is van gas.
De overstap naar gasloos is onderdeel van een breder duurzaamheidsplan van SEH, waarin de club zich inzet voor een energiezuinig en milieuvriendelijk beleid. Naast de gasvrije accommodatie heeft de vereniging in het verleden ook al andere maatregelen genomen, zoals de installatie van zonnepanelen en led-verlichting op het sportpark.
Voorzitter Bram Horst van SEH spreekt zijn trots uit over het feit dat de club nu gasloos is: ,,Bij SEH willen we niet alleen op sportief gebied vooruitstrevend zijn, maar ook onze maatschappelijke verantwoordelijkheid nemen. Het gasloos maken van onze accommodatie is een prachtig resultaat van die inzet. Hiermee dragen we bij aan een schoner milieu en laten we zien dat verduurzaming haalbaar is, ook voor een lokale voetbalvereniging.''
