RTV794

RTV794 Lokale omroep Heerde en Epe

advertentie
Geschreven door Serge Poppelaars
6-02-2026 12:22


Winnaars Liszt Pianoconcours treden op in de Jachtlaankerk Apeldoorn
Foto: Winnaars Liszt Pianoconcours treden op in de Jachtlaankerk Apeldoorn
Foto: Streetview
APELDOORN - Liefhebbers van klassieke piano kunnen op vrijdag 6 maart een bijzondere avond beleven in de Jachtlaankerk in Apeldoorn. Dan treden de eerste- en tweede prijswinnaars van het Internationaal Liszt Pianoconcours op tijdens een speciaal concert.

Het concours bestaat al meer dan veertig jaar en geniet wereldwijd een uitstekende reputatie als een van de belangrijkste wedstrijden voor jonge pianotalenten. Tijdens het concert brengen de winnaars werken van onder andere Liszt, Schumann en Weber tot leven. De eerste prijswinnaar, Alexander Kashpurin, opent de avond, waarna na de pauze tweede prijswinnaar Thomas Kelly zijn optreden verzorgt.

Het concert begint om 19.00 uur, met ontvangst vanaf 18.15 uur. Kaarten kosten 30 euro per persoon en zijn inclusief koffie, thee en een drankje tijdens de pauze. Bestellen kan via www.stichtingmusica.nl of Eventbrite, of per e-mail via tickets@stichtingmusica.nl. Gratis parkeergelegenheid is aanwezig bij de kerk. Het belooft een avond te worden vol uitzonderlijk pianotalent en prachtige muziek.

Franz Liszt  Piano< Jachtlaankerk 
Apeldoorn  Nieuws 

 
  • RTV794 TV
  • RTV794 Live Radio
advertentie