RTV794

RTV794 Lokale omroep Heerde en Epe

advertentie
Geschreven door Herman Woudenberg
20 juni 2025 9:00


Flitscamera’s bij overwegen in Twello
Foto: Flitscamera’s bij overwegen in Twello
Flitscamera bij overweg in Twello.

TWELLO - Bij drie gevaarlijke overwegen in Twello zijn in maart dit jaar flitspalen geplaatst. Door technische problemen hebben ze al maanden niet naar behoren gefunctioneerd. ProRail laat weten dat de technische problemen - de afstelling van camera’s - zijn opgelost. De overwegen vind je bij het NS-station, Molenweg en de Domineestraat. De flitsers doen nu wel hun werk.

De overwegen in Twello staan op een lijst van de veertig gevaarlijkste overwegen van Nederland.

In Hilversum zijn de flitscamera’s eerst getest, daaruit bleek dat het aantal overtredingen met de helft is afgenomen. Voor ProRail alle aanleiding om ze op de andere veertig overwegen te plaatsen.

Spoorwegbeheerder ProRail heeft toen het initiatief genomen om zo het aantal mensen die toch nog oversteken - hoewel de signalen afgaan én de spoorbomen naar beneden gaan - terug te dringen.

Voorst Nieuws 

flitscamera's overwegen ns 
 
  • rtv794 TV
  • RTV794 Live Radio
advertentie