Geschreven door Harrie Mulder
11-05-2025 16:39
Expositie ‘Uit de tijd …..’ geopend
Door het schitterende weer kon dat allemaal buiten op het terras van het KEKhuis dat al vele jaren fungeert als middelpunt voor de kunst in de Gemeente Epe. Ook het komend weekend (16,17 en 18 mei) kunt het oeuvre van Bert nog aanschouwen als eerbetoon.
Bert overleed op 11 november 2020 aan de ziekte ALS en door het kopen van het werk van Bert ondersteunt u ALS Nederland. Wilma sprak haar dank uit!
11-05-2025 16:39
Expositie ‘Uit de tijd …..’ geopend

EPE – Onder grote belangstelling werd zaterdagmiddag de expositie ‘Uit de tijd …..’ een overzichtstententoonstelling met werk van wijlen fotograaf Bert Hanekamp, officieel geopend in het KEKhuis te Epe.
Deze feestelijke opening werd gedaan door de kleinkinderen van Bert en Wilma met daarna muziek van de Rinaldo’s. Bert hield van muziek en daarom kon een optreden van de Rinaldo’s niet uitblijven.


Het KEKhuis is te voet en per fiets goed bereikbaar via de paden in het park. Openingstijden: van 14:00 tot 17:00 uur. Locatie: KEKhuis voor kunst en cultuur, Beekstraat 5 in Epe. Informatie: KEKhuisEpe@icloud.com
